fbpx
Skip links

01

TASUTA
tutvumiskõne

Kuni 30 minutit

Tasuta

Tunned, et võiksime olla sinu jaoks sobiv turunduspartner ning soovid meiega lähemalt vestelda? Broneeri meiega TASUTA tutvumiskõne. Kõne käigus saame üksteist paremini tundma õppida ning selgust saada, kas võiksime omavahel koos töötama sobida.

BRONEERI

02

Facebooki (Meta) konsultatsioon + seadistamine

Kuni 60 minutit

150€ + km

Saame sind aidata, kui soovid Facebooki (Meta) äri- ja reklaamikonto seadistamisel abi; sinu ärikonto seadistustes vaatab vastu üks suur segadus; tahad veenduda, et kõik on korrektselt ühendatud; soovid Facebook Business Manageri ja reklaamikonto hingeelu rohkem mõista või Facebooki ja Instagrami poodi üles seada. Vaatame olemasolevatele seadistustele Zoomi vahendusel otsa ning vajadusel teeme korrektuure, et kõik oleks korrektselt üles seatud ning reklaamimiseks valmis.

BRONEERI

03

GA4, GTM või Google Ads seadistus

Kuni 60 minutit

120€ + km

Vajad abi Google GA4, Google Tag Manager’i või Google Ads’i kontode seadistamisel? Kui sul veel kontosid pole, loome kontod ja teeme vastavad seadistused, et need oleksid sinu veebilehega korrektselt ühendatud. Kui sul on varasemalt kontod olemas, kuid mingil põhjusel ei tule andmed läbi, vaatame sinu seadistustele Zoom’i vahendusel otsa ja teeme vajalikud korrektuurid.

BRONEERI

Nii tutvumiskõne kui seadistused toimuvad Zoomi vahendusel.

Nii säästame üksteise väärtuslikku aega. Ühtlasi ei pea sa seadistuste puhul meile ühtegi ligipääsu jagama.

Soovid näost-näkku kohtumist või personaalset koolitust?

Võta meiega ühendust info@estlanders.com või kontaktilehel oleva vormi kaudu.

Loading...

KadiHenri_2-500x666